Взаємодія учителя і учнів через інтернет

Можливості ХХІ століття в галузі освіти і навчання за допомогою інтернету постійно розширюються. Сучасний світ тепер неможливо уявити без телебачення, мультимедіа, DVD та глобальних комп’ютерних мереж. Розвиток цієї сфери технологій відкрив людям нові можливості: пошукові системи, різні веб-сайти, доступні протягом декількох секунд… Ці зміни стосуються й сфери освіти, що пов’язано зі зміною медійних пріоритетів та переходом від книг, газет, журналів до нових інформаційних технологій. Тепер за допомогою використання нових медіа учні мають можливість глибше втягуватися в процес навчання, завдяки чому освіта може буде дієвою і в той же час полегшить навчальний процес учнів і роботу викладачів.

Якщо розглядати це питання докладніше, то не можна не згадати про те, як і яким чином використовують інтернет-ресурси. Можна виділити такі форми уроків, що проводять з використанням Інтернету: урок-презентація, урок-дослідження, віртуальний експеримент, лабораторна робота, тематичний проект, електронна вікторина, контроль знань, факультатив, мережевий проект, індивідуальне навчання, консультації.

Можливі й інші форми, наприклад мережева гра, “віртуальна екскурсія”, прес-конференція, урок — творчий звіт, дистанційні олімпіади або ж телекомунікаційні проекти. Цим можуть користуватися і вчителі для підвищення своєї кваліфікації (мережеві методичні об’єднання і віртуальні педагогічні ради, дистанційне навчання, участь у мережевих проектах та ін.) або для спілкування з батьками дітей.

Існує безліч варіантів цього спілкування, а саме: телефонний дзвінок, живі зустрічі тощо. Це все можна замінити соціальним сервісом для вчителів і батьків «ШКОЛАПЛЮС». У першу чергу це сервіс, який був створений для зручної взаємодії вчителів з батьками, завдяки чому організаційні питання можна вирішувати зручним способом і в зручний для обох сторін час. З цим сервісом можна забути безкінечні телефонні розмови і все, що з ними пов’язано.

  • Телефонувати — не означає додзвонитися, але вчитель бачить, хто прочитав повідомлення.
  • Учитель платить за розмову, але використання сайта є безкоштовним.
  • Сказано — не значить почуто, але написано — значить зафіксовано.

Також ви зможете писати повідомлення батькам у зручний для вас час; відповідати на запитання батьків онлайн; розміщувати оголошення про заходи, екскурсії, шкільні свята, збір коштів, батьківські збори; обговорювати будь-які питання.

Про комунікації потурбувалися ми, а ви зосередьтеся на головному, адже застосування Інтернету в навчанні підвищить його ефективність.


Селіверстова Вікторія

10.06.2018

Залишити коментар

Будь ласка, Увійти, щоб коментувати
  Підписатися  
Сповістити про

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 3516 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Завадська Наталія Анатоліївна)
Рисунок профиля (Коломинська Тетяна Борисівна)
Рисунок профиля (Корх Світлана Юріївна)
Рисунок профиля (Ящишин Олександра Василівна)

Перевірка сертифікату

Для перевірки лише електронних сертифікатів, згенерованих платформою.


Паперові /з мокрою печаткою за участь в онлайн заходах до системи не заносяться.


|
0
X