Slider

Взаємодія учителя і учнів через інтернет

Можливості ХХІ століття в галузі освіти і навчання за допомогою інтернету постійно розширюються. Сучасний світ тепер неможливо уявити без телебачення, мультимедіа, DVD та глобальних комп’ютерних мереж. Розвиток цієї сфери технологій відкрив людям нові можливості: пошукові системи, різні веб-сайти, доступні протягом декількох секунд… Ці зміни стосуються й сфери освіти, що пов’язано зі зміною медійних пріоритетів та переходом від книг, газет, журналів до нових інформаційних технологій. Тепер за допомогою використання нових медіа учні мають можливість глибше втягуватися в процес навчання, завдяки чому освіта може буде дієвою і в той же час полегшить навчальний процес учнів і роботу викладачів.

Якщо розглядати це питання докладніше, то не можна не згадати про те, як і яким чином використовують інтернет-ресурси. Можна виділити такі форми уроків, що проводять з використанням Інтернету: урок-презентація, урок-дослідження, віртуальний експеримент, лабораторна робота, тематичний проект, електронна вікторина, контроль знань, факультатив, мережевий проект, індивідуальне навчання, консультації.

Можливі й інші форми, наприклад мережева гра, “віртуальна екскурсія”, прес-конференція, урок — творчий звіт, дистанційні олімпіади або ж телекомунікаційні проекти. Цим можуть користуватися і вчителі для підвищення своєї кваліфікації (мережеві методичні об’єднання і віртуальні педагогічні ради, дистанційне навчання, участь у мережевих проектах та ін.) або для спілкування з батьками дітей.

Існує безліч варіантів цього спілкування, а саме: телефонний дзвінок, живі зустрічі тощо. Це все можна замінити соціальним сервісом для вчителів і батьків «ШКОЛАПЛЮС». У першу чергу це сервіс, який був створений для зручної взаємодії вчителів з батьками, завдяки чому організаційні питання можна вирішувати зручним способом і в зручний для обох сторін час. З цим сервісом можна забути безкінечні телефонні розмови і все, що з ними пов’язано.

  • Телефонувати — не означає додзвонитися, але вчитель бачить, хто прочитав повідомлення.
  • Учитель платить за розмову, але використання сайта є безкоштовним.
  • Сказано — не значить почуто, але написано — значить зафіксовано.

Також ви зможете писати повідомлення батькам у зручний для вас час; відповідати на запитання батьків онлайн; розміщувати оголошення про заходи, екскурсії, шкільні свята, збір коштів, батьківські збори; обговорювати будь-які питання.

Про комунікації потурбувалися ми, а ви зосередьтеся на головному, адже застосування Інтернету в навчанні підвищить його ефективність.


Селіверстова Вікторія

10.06.2018

Залишити коментар

Будь ласка, Увійти, щоб коментувати
  Підписатися  
Сповістити про

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 6053 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Жванія Олена Іванівна)
Рисунок профиля (Орислава Лис)

Перевірка серії сертифікату

  • Серія сертифікату складається с трьох числових блоків формату ####-####-####, кількість цифр варітивна та є унікальною
  • Пошук використовується лише для перевірки вже існуючих електронних сертифікатів, згенерованих платформою.
  • Пошук здійснюється лише за номером електронного сертифікату, паперові сертифікати не заносяться до системи
|
ВГ "Основа"© / "Дистанційна Академія" ©
0
X