Slider

Перевірка сертифікату

Перевірка електронних сертифікатів сайту https://osnova.d-academy.com.ua

Увага! Тут Ви можете перевірити сертифікати згенеровані лише платформою osnova.d-academy.com.ua* Усі електронні сертифікати, які Ви завантажуєте із сайту osnova.d-academy.com.ua, мають унікальну серію, яка складається с трьох числових блоків формату

0000-11111-2222

*Кількість цифр у блоці варіативна


Автентичність серії Вашого електронного сертифіката Ви можете перевірити, скориставшись функцією «Перевірка сертифікату» та відповідно  серією сертифікату.

Увага! Дистанційна Академія надає кілька варіантів сертифікатів:

– Електронний – за участь у вебінарах, майстер-класах та марафонах – видаються цією платформою і можуть бути перевірені за допомогою цієї функції.

– Електронний за проходження дистанційних курсів (від 18 – 72 ак. год) – видаються на сайті moodle.d-academy.com.ua. Не перевіряються за допомогою цієї функції.

– Паперові – можуть видаватися за проходження будь-якого виду дистанційного навчання, відрізняються мокрою печаткою установи. Не перевіряються за допомогою цієї функції.

Перевірити сертифікат

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 7779 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Новікова Вікторія Вікторівна)
|
"Дистанційна Академія"©
0
X