• No products in the cart.

Вступ (ЗЛ)

Нова українська школа змінює всю систему освіти і самого вчителя. Як зазначає міністр освіти Лілія Гриневич, сучасний учитель — це агент змін, провайдер освітньої реформи, лідер громади. Ці зміни впливають і на систему післядипломної освіти, спричиняючи нове змістове і технологічне навантаження на професійний розвиток фахівців у освітній галузі. В основу професійного розвитку вчителя покладено усвідомлення всіх перетворень в освіті як природної потреби постійно підвищувати свою кваліфікацію, формувати та розвивати професійний світогляд і педагогічну свідомість.

У таких умовах для освіти і науки важливо відійти від застарілих теорій і педагогічного досвіду. Як зазначається у численних коментарях до освітньої реформи, учитель Нової української школи (НУШ) повинен розвивати дитину і створювати атмосферу, в якій цікаво, в якій дитина хоче навчатися. Потрібно «відірвати» вчителя від дошки, а дітей — від підручника, дати їм можливість творити та самостійно вчитися, працювати в групах, розвивати пізнавальний інтерес та заохочувати до навчання, тобто від усього застарілого в учителя має залишитися роль лідера, але такого, який не нав’язує, а організовує і координує весь освітній процес, перевага в якому надається різнобічному розвиткові, формуванню особистості, інноватора та патріота.

 


Приєднуйтесь до нас

Важливо

Шановні колеги, у деяких браузерах ми спостерігаємо проблему із завантаженням контенту (курси, іконки тощо).
Якщо Ви помітили що сторінка завантажилась не коректно, просто натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F5

Дистанційні курси

Результат наших курсів – це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 – Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66
офіс 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Profile picture of Світлана Матюхіна
Дистанційна Академія©
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Погоджуюсь