• Немає товарів у кошику.

Міні-Конференція

"СУЧАСНИЙ УРОК МИСТЕЦТВА"

для вчителів образотворчого мистецтва, мистецтва та керівників гуртків.

Як зробити інтегрований курс «Мистецтво» важливим для учасників освітнього процесу: інструменти, методи, досвід

Цільова аудиторія. Учителі-фахівці, які викладають інтегрований курс «Мистецтво».
Досить суттєва частина батьків та здобувачів освіти вважає предмети «Мистецтво» тим, що є необов’язковим для вивчення в загальноосвітній школі. Як змінити цю ситуацію? Чому ми маємо навчати на мистецьких уроках? Передусім, відчувати мистецтво на чуттєвому рівні, а не на когнітивному, та навчитися використовувати потенціал мистецтва для розвитку особистості. Під час вебінару будемо говорити про організацію роботи здобувачів освіти 8-11 класів з предмету «Мистецтво». Ви почуєте про те, як організувати та провести кейс-урок, як організувати роботу в профільному класі, якщо цей профіль – художньо-естетичний з досвіду роботи. Як заохотити здобувачів освіти до вивчення предмету через участь у проєкті з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»
Зміст:
1. Навчаємо інфо-медіаграмотності на уроках з мистецтва.
2. Кейс-уроки в 9-11 класах-одна із форм інтеграції предмета «Мистецтво» з іншими предметами.
3. Художньо-естетичний профіль навчання в 10-11-му класах: форми, методи, прийоми.
4. Результати для вчителя та учнів.
5.Висновки.

25 листопада

Элла Данилина

Даниліна Елла Миколаївна

вчителька трудового навчання, технологій, мистецтва Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради, вищої кваліфікаційної категоріЇ, вчитель-методист, ТОП-50 вчителів Global Teacher Prize Ukraine

Три лайфхаки для вчителя мистецтв в умовах онлайн навчання

У ході вебінару знайдемо відповіді на запитання: -як зробити онлайн урок динамічним? -перевернутий клас - як це працює? - як гаджети можуть стати найкращими друзями вчителя мистецьких дисциплін?

26 листопада

Ольга Просіна

Ольга Просіна

к.п.н, завідувачка кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО “Університет менеджменту освіти” НАПН України, натхненниця і одна з засновниць ГО “Центр освітніх ініціатив “Толока”

Нетрадиційні уроки мистецтва та образотворчого мистецтва

Зміни, що відбуваються навколо, вимагають нового підходу до викладання предметів художньо-естетичного циклу. З радістю поділюсь своїм досвідом у таких питаннях: 1. Нетрадиційні уроки, які підтримують інтерес в учнів та найкраще запам‘ятовуються. 2. Потреба у використанні дистанційних технологій в умовах сучасної школи. Аналіз та порівняння їх ефективності. 3. Компетентісний підхід, як обов‘язкова складова сучасного уроку. Вебінар буде корисний учителям образотворчого мистецтва, мистецтва та керівникам гуртків.

27 листопада

Козіна Лариса

Козіна Лариса Василівна

Учитель вищої кваліфікаційної категорії; «учитель методист»

Відеоредактори ваші помічники в дистанційному навчанні

"Кіностудія", Movie Maker - відеоредактори ваші помічники в дистанційному навчанні.
Слухачі дізнаються, як за допомогою цих програм можна провести дистанційний урок.

01 грудня

Савченко Тетяна

Савченко Тетяна Терентіівна

“вчитель -методист” музичного , образотворчого мистецтва та Мистецтва.

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie та згодні з політикою конфіденційності сайту
Погоджуюсь