• Немає товарів у кошику.

Міні-Конференція

"СУЧАСНИЙ УРОК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ"

Фізична культура - дистанційна освіта

Поділюся досвідом однієї з Київських шкіл, у створенні онлайн освіти для учнів школи, предмет: фізична культура. Розповім як створювались уроки, якими додатками користуються вчителі, плани й цілі на майбутній рік в цій темі.

Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович – вчитель фізичної культури.

Психологія фізичної культури

Головна мета кожного уроку фізичної культури — це всебічне вдосконалення особистості, формування потреби у фізичній активності та позитивного відношення до фізичної культури та спорту. Як в умовах сьогодення не втрати найважливіші уроки в школі? Чи можна зробити дистанційні уроки фізичної культури цікавими та корисними для дітей? Чому необхідно враховувати вікові та індивідуальні особливості у фізичному вихованні та спорті? Психологія пізнання у фізичному вихованні та спорті. Яким чином активізувати діяльність учнів у процесі фізичного виховання? Воля в процесі занять фізичною культурою та спортом. Як працювати с самооцінкою та мотивацією?

Марина Мосьпан – спортивний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету фізичного виховання та спорту.

Фізкультура на "відмінно"!

Чи можливий урок фізичної культури без вчителя? Як діяти вчителю фізичної культури під час дистанційного навчання? Які складові оцінки з предмета "фізична культура" під час дистанційного навчання? Як організувати дистанційне навчання учнів, щоб кожний з них отримав вищий бал? Запрошую Вас разом розпочати шукати відповіді на ці запитання.

Аксьонова Олена Петрівна

Аксьонова Олена – завідувач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; кандидат педагогічних наук; майстер спорту СРСР.

Як розвивати інтерес дітей до фізичної культури: інтегрований урок, урок як проект"

Розглянемо як сформована інформаційна компетентність на історії буде перенесена на розвиток фізичних якостей та покращення рухової активності.

Світлана Вишня – Вчителька фізичної культури комунального закладу “Южненська авторська М.П. Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І–ІІІ ступенів Южненської міської ради Одеської області”, учитель вищої категорії, вчитель-методист.

Сертифікат за конференцію

8 годин / 0.24 ЄКТС

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie та згодні з політикою конфіденційності сайту
Погоджуюсь