0%
previous arrow
next arrow
Slider

Інтернет - конференція

Дистанційні TECHNOлогії
трудового навчання

«Дистанційна Академія»
за ініціативи Галини Гаврилюк підготували для вас цілу низку першокласних вебінарів
від провідних експертів.

Галина Гаврилюк

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії технологій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Замовити сертифікат

Вітаємо Вас із блискучим завершенням першої Інтернет-конференції «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання».

Це була грандіозна освітня подія, що об’єднала найкращих спікерів у сфері технологічної освіти, провідних теоретиків та практиків та найактивніших слухачів.

І Ви були частиною цього історичного моменту.

Нам дуже приємно, що Ви були з нами продовж усієї низки вебінарів Інтернет-конференції «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання», тому ми підготували для Вас невеличкий бонус.

Зараз Ви маєте можливість отримати знижку при замовленні сертифікатів за вебінари цієї конференції:

Від 3 до 5 сертифікатівзнижка 30%

Від 6 до 9 сертифікатівзнижка 40%

Від 10 сертифікатів і більше – знижка 50%

Про проект ...

МАЮ ТАКУ ДУМКУ…

Давайте знайомитись. Мене звати Галина Гаврилюк й за моїми плечима більше 20 років професійної діяльності, нерозривно пов’язаної з технологічною освітою. Я – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії технологій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». А ще – автор ідеї проведення серії онлайн-конференцій «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання».

Ситуація з карантинним режимом у країні та різкий широкоформатний перехід на дистанційне навчання викликав потужний поштовх серед педагогічних працівників до активного опанування різноманітних електронних застосунків для організації онлайн-навчання зі здобувачами освіти.

Чи були ми готові на початку пандемії активно працювати в дистанційному режимі? Чи усвідомлювали й розуміємо, на який час затягнеться карантин? Чи не повториться подібна ситуація знову? Звісно, упродовж цих нескінченних тижнів ізоляції виникало безліч питань, на які шукали відповідь. А ще – узагальнювали й упроваджували існуючий та набували власний досвід організації й проведення уроків трудового навчання в дистанційних умовах.

Десь на третьому тижні карантину разом із методистами трудового навчання, що працюють у закладах післядипломної педагогічної освіти ми почали збиратись, за допомогою платформи Zoom, на онлайн-спілкування: дискутували, обмінювались досвідом, запрошували цікавих спікерів, які презентували власні ідеї та напрацювання щодо організації дистанту.

Проходили тижні, компетентнісний потенціал розширювався і ось! Вже можемо ділитись власними наробками, які лягли в основу унікального проекту «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання». Це такий собі симбіоз наукової теорії, методології та методики викладання трудового навчання, що спирається на особистий практичний досвід кожного із спікерів проєкту. А ще – на наших онлайн-конференціях буде багато психологічних фішок та родзинок! Отож, упевнена, що особистісні якості, високий рівень професіоналізму спікерів неодмінно надихатимуть колег-педагогів на подальшу співпрацю! Ви будете бачити як добре знайомих вам колег, так і відкривати для себе нові обличчя, новий досвід, нові можливості. А з іншого боку – отримання сертифіката учасника заходу, живе спілкування під час он-лайн зустрічей та найголовніше – якісно підібраний контент гарантують розвиток професійної компетентності.

Кожен із вас, шановні колеги, на своєму робочому місті рухає технологічну освіту вперед, наповнює її інноваційним змістом, готує підростаюче покоління до життя. Тому важливо, в цих непростих умовах єднатися, знаходити спільні цікаві рішення для розвитку нашої освітньої галузі (у тому числі й в дистанційному форматі), бути прогресивним, багато вчитися й відповідно, багато та натхненно працювати.

Я надзвичайно вдячна команді «Дистанційної Академії» видавничої групи «Основа» за підтримку наших освітніх ініціатив, високий рівень професіоналізму, особистісні якості та можливість розповсюдження нашого прогресивного досвіду.

Ну що ж… Рухаємось назустріч новим дистанційним можливостям організації та проведення уроків трудового навчання. Вони неодмінно сформують у нас новий досвід й нададуть інноваційні можливості організації власної професійної діяльності.

Із повагою до кожного, Галина Гаврилюк

Підписатися
Сповістити про
28 коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Галина Гаврилюк
14.05.2020 15:17

Технологічні вітання в усі куточки України! Незабаром розпочнеться другий ефір нашого проєкту. Зауважу, що вебінарна кімната розрахована на одночасне спілкування не більше 500 осіб. Тому для зручності й можливості усе ж таки переглянути прямий ефір, на цій сторінці він паралельно демонструватиметься. Єдине – тут не буде чату. Дякую за порозуміння. І ще – після ефіру на цій сторінці з`явится його запис, що буде знаходитись у безкоштовному вільному доступі.

Галина Гаврилюк
14.05.2020 15:21

Сертифікат учасника будь-якого з вебінарів ви також матимете змогу отримати у будь-який, зручний для вас час. Для цього справа на цій сторінці є відповідна опція. Ну що ж, смачного перегляду, друзі…)))). Адже сьогодні висвітлюватимемо організацію трудового навчання в дистанційному форматі саме з кулінарії.

Мирончук Світлана Тарасівна
26.05.2020 16:31

Добрий день! Дуже дякую!

Войтенко Світлана Іванівна
28.05.2020 15:27

Мої вітання. Всім гарного дня і приємного перегляду.

Алла Лихва
04.06.2020 22:23

Досить актуально і дієво в даний чпс.Дякую!

Романюк Анна Петрівна
10.06.2020 00:04

Дуже цікавий виклад питання, для більшого переосмислення переглядала двічі.
Дякую за змістовну інформацію! Як завжди, всі Ваші заходи- на висоті!!! Так тримати!!
 

Останнє редагування 28 днів тому від Романюк Анна Петрівна
Браніцька Світлана Володимирівна
30.06.2020 11:43

Шановна пані Галино, мої любі колеги! Я не хочу з Вами прощатися. Ніби тільки вчора було 12.05.20., а сьогодні вже 30.06.20. Завтра останній ефір. Чому так швидко плине час? Я Вам усім дуже вдячна. Ви фахівці з високим рівнем професіоналізму, кожен має скарбницю неповторних власних доробок, а саме головне, що Ви власним прикладом надихаєте на творчу роботу. Цікавий, потужний проект! Дякую! Браніцька С. В. м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Авраменко Олександр Леонідович
01.07.2020 00:08

Проект дуже цікавий. Мені подобається, це те, що матеріал можна переглянути в зручний для себе час.
 

Останнє редагування 7 днів тому від Авраменко Олександр Леонідович


Пройдіть авторизацію на сайті

  • 1.9K
    Поділилися

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12381 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Устенко Тамара Миколаївна)
|
"Дистанційна Академія"© КВЕД - 85.59
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
0
X