0%
previous arrow
next arrow
Slider

Інтернет - конференція

Дистанційні TECHNOлогії
трудового навчання

«Дистанційна Академія»
за ініціативи Галини Гаврилюк підготували для вас цілу низку першокласних вебінарів
від провідних експертів.

Галина Гаврилюк

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії технологій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Замовити сертифікат

Вітаємо Вас із блискучим завершенням першої Інтернет-конференції «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання».

Це була грандіозна освітня подія, що об’єднала найкращих спікерів у сфері технологічної освіти, провідних теоретиків та практиків та найактивніших слухачів.

І Ви були частиною цього історичного моменту.

Нам дуже приємно, що Ви були з нами продовж усієї низки вебінарів Інтернет-конференції «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання», тому ми підготували для Вас невеличкий бонус.

Зараз Ви маєте можливість отримати знижку при замовленні сертифікатів за вебінари цієї конференції:

Від 3 до 5 сертифікатівзнижка 30%

Від 6 до 9 сертифікатівзнижка 40%

Від 10 сертифікатів і більше – знижка 50%

Про проект ...

МАЮ ТАКУ ДУМКУ…

Давайте знайомитись. Мене звати Галина Гаврилюк й за моїми плечима більше 20 років професійної діяльності, нерозривно пов’язаної з технологічною освітою. Я – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії технологій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». А ще – автор ідеї проведення серії онлайн-конференцій «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання».

Ситуація з карантинним режимом у країні та різкий широкоформатний перехід на дистанційне навчання викликав потужний поштовх серед педагогічних працівників до активного опанування різноманітних електронних застосунків для організації онлайн-навчання зі здобувачами освіти.

Чи були ми готові на початку пандемії активно працювати в дистанційному режимі? Чи усвідомлювали й розуміємо, на який час затягнеться карантин? Чи не повториться подібна ситуація знову? Звісно, упродовж цих нескінченних тижнів ізоляції виникало безліч питань, на які шукали відповідь. А ще – узагальнювали й упроваджували існуючий та набували власний досвід організації й проведення уроків трудового навчання в дистанційних умовах.

Десь на третьому тижні карантину разом із методистами трудового навчання, що працюють у закладах післядипломної педагогічної освіти ми почали збиратись, за допомогою платформи Zoom, на онлайн-спілкування: дискутували, обмінювались досвідом, запрошували цікавих спікерів, які презентували власні ідеї та напрацювання щодо організації дистанту.

Проходили тижні, компетентнісний потенціал розширювався і ось! Вже можемо ділитись власними наробками, які лягли в основу унікального проекту «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання». Це такий собі симбіоз наукової теорії, методології та методики викладання трудового навчання, що спирається на особистий практичний досвід кожного із спікерів проєкту. А ще – на наших онлайн-конференціях буде багато психологічних фішок та родзинок! Отож, упевнена, що особистісні якості, високий рівень професіоналізму спікерів неодмінно надихатимуть колег-педагогів на подальшу співпрацю! Ви будете бачити як добре знайомих вам колег, так і відкривати для себе нові обличчя, новий досвід, нові можливості. А з іншого боку – отримання сертифіката учасника заходу, живе спілкування під час он-лайн зустрічей та найголовніше – якісно підібраний контент гарантують розвиток професійної компетентності.

Кожен із вас, шановні колеги, на своєму робочому місті рухає технологічну освіту вперед, наповнює її інноваційним змістом, готує підростаюче покоління до життя. Тому важливо, в цих непростих умовах єднатися, знаходити спільні цікаві рішення для розвитку нашої освітньої галузі (у тому числі й в дистанційному форматі), бути прогресивним, багато вчитися й відповідно, багато та натхненно працювати.

Я надзвичайно вдячна команді «Дистанційної Академії» видавничої групи «Основа» за підтримку наших освітніх ініціатив, високий рівень професіоналізму, особистісні якості та можливість розповсюдження нашого прогресивного досвіду.

Ну що ж… Рухаємось назустріч новим дистанційним можливостям організації та проведення уроків трудового навчання. Вони неодмінно сформують у нас новий досвід й нададуть інноваційні можливості організації власної професійної діяльності.

Із повагою до кожного, Галина Гаврилюк

Підписатися
Сповістити про
28 коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталя Миколаївна Гуренко
12.05.2020 14:57

Підкажіть,будь ласка, як оплатити сертифікат?

Ludmila Rak
12.05.2020 15:22

Вітаю, колеги! Чекаю на цікаві зустрічі! Вдалого старту!

Анатолий Кривенко
12.05.2020 16:04

Доброго дня колеги! Чекаю на новини .

Терещенко Валентин Юрійович
12.05.2020 16:05

Кількість учасників перевищена. Це як?

Бугайова Любов Вікторівна
12.05.2020 16:17

Я також не розумію, як це перевищено ліміт місць, спочатку зайшла а потім викинуло.

Олена Коробчук
12.05.2020 16:34

Я реєструвалась на конференцію, але зайти не змогла (кількість учасників перевищена). Чи можна буде переглянути цей вебінар у запису? Якщо так, то коли він буде доступний?

Стрижова Тетяна Володимирівна
12.05.2020 16:34

Доступ до вебінару закритий?

Терещенко Валентин Юрійович
12.05.2020 18:29

То хтось відповістьна питання. Навіщо тоді заповнювати заявку на конференцію?

Ирина Шамкая Козицкая
12.05.2020 22:01

Добрий вечір! Дуже зраділа, коли побачила анонс такої актуальної конференції, зареєструвалась, а сьогодні зайти не змогла, тому що, як і в інших колег, прочитала “ліміт місць вичерпаний”. Написала листа відразу менеджеру, відповіді ще не отримала. А для чого тоді потрібна була реєстрація?

Байдик Сергій Миколайович
13.05.2020 18:20

Я дуже радий, що зареєструвався на конференцію. Дуже потрібні такі конференції. Дякую організаторам за організацію конференції саме з трудового навчання. Дуже задоволений за проведений перший вебінар Калабурдіним Олексієм Олеговичем – вчасний, змістовний, цікавий і саме головне потрібний. З нетерпінням чекаю слідуючі зустрічі!


Пройдіть авторизацію на сайті

  • 1.9K
    Поділилися

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12381 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Устенко Тамара Миколаївна)
Рисунок профиля (Єфименко Інна Анатоліївна)
|
"Дистанційна Академія"© КВЕД - 85.59
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
0
X