Вхід

Інтернет - конференція

Дистанційні TECHNOлогії
трудового навчання

«Дистанційна Академія»
за ініціативи Галини Гаврилюк підготували для вас цілу низку першокласних вебінарів
від провідних експертів.

Галина Гаврилюк

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії технологій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Замовити сертифікат

Вітаємо Вас із блискучим завершенням першої Інтернет-конференції «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання».

Це була грандіозна освітня подія, що об’єднала найкращих спікерів у сфері технологічної освіти, провідних теоретиків та практиків та найактивніших слухачів.

І Ви були частиною цього історичного моменту.

Нам дуже приємно, що Ви були з нами продовж усієї низки вебінарів Інтернет-конференції «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання», тому ми підготували для Вас невеличкий бонус.

Зараз Ви маєте можливість отримати знижку при замовленні сертифікатів за вебінари цієї конференції:

Від 3 до 5 сертифікатівзнижка 30%

Від 6 до 9 сертифікатівзнижка 40%

Від 10 сертифікатів і більше – знижка 50%

Програми вебінарів

Немає подій

Про проект ...

МАЮ ТАКУ ДУМКУ…

Давайте знайомитись. Мене звати Галина Гаврилюк й за моїми плечима більше 20 років професійної діяльності, нерозривно пов’язаної з технологічною освітою. Я – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії технологій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». А ще – автор ідеї проведення серії онлайн-конференцій «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання».

Ситуація з карантинним режимом у країні та різкий широкоформатний перехід на дистанційне навчання викликав потужний поштовх серед педагогічних працівників до активного опанування різноманітних електронних застосунків для організації онлайн-навчання зі здобувачами освіти.

Чи були ми готові на початку пандемії активно працювати в дистанційному режимі? Чи усвідомлювали й розуміємо, на який час затягнеться карантин? Чи не повториться подібна ситуація знову? Звісно, упродовж цих нескінченних тижнів ізоляції виникало безліч питань, на які шукали відповідь. А ще – узагальнювали й упроваджували існуючий та набували власний досвід організації й проведення уроків трудового навчання в дистанційних умовах.

Десь на третьому тижні карантину разом із методистами трудового навчання, що працюють у закладах післядипломної педагогічної освіти ми почали збиратись, за допомогою платформи Zoom, на онлайн-спілкування: дискутували, обмінювались досвідом, запрошували цікавих спікерів, які презентували власні ідеї та напрацювання щодо організації дистанту.

Проходили тижні, компетентнісний потенціал розширювався і ось! Вже можемо ділитись власними наробками, які лягли в основу унікального проекту «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання». Це такий собі симбіоз наукової теорії, методології та методики викладання трудового навчання, що спирається на особистий практичний досвід кожного із спікерів проєкту. А ще – на наших онлайн-конференціях буде багато психологічних фішок та родзинок! Отож, упевнена, що особистісні якості, високий рівень професіоналізму спікерів неодмінно надихатимуть колег-педагогів на подальшу співпрацю! Ви будете бачити як добре знайомих вам колег, так і відкривати для себе нові обличчя, новий досвід, нові можливості. А з іншого боку – отримання сертифіката учасника заходу, живе спілкування під час он-лайн зустрічей та найголовніше – якісно підібраний контент гарантують розвиток професійної компетентності.

Кожен із вас, шановні колеги, на своєму робочому місті рухає технологічну освіту вперед, наповнює її інноваційним змістом, готує підростаюче покоління до життя. Тому важливо, в цих непростих умовах єднатися, знаходити спільні цікаві рішення для розвитку нашої освітньої галузі (у тому числі й в дистанційному форматі), бути прогресивним, багато вчитися й відповідно, багато та натхненно працювати.

Я надзвичайно вдячна команді «Дистанційної Академії» видавничої групи «Основа» за підтримку наших освітніх ініціатив, високий рівень професіоналізму, особистісні якості та можливість розповсюдження нашого прогресивного досвіду.

Ну що ж… Рухаємось назустріч новим дистанційним можливостям організації та проведення уроків трудового навчання. Вони неодмінно сформують у нас новий досвід й нададуть інноваційні можливості організації власної професійної діяльності.

Із повагою до кожного, Галина Гаврилюк

Підписатися
Сповістити про
28 коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ірина Вікторівна Топчій
06.05.2020 18:41

Добрий день! ДУЖЕ приємна новина! Чекаю з нетерпінням!!!

Людмила Васильевна
06.05.2020 20:06

Вітаю всіх! Вдячна, що допомагаєте й надихаєте!

Пономар Олександра Олександрівна
07.05.2020 01:22

Цікавий проєкт! Теми вебінарів просто інтригують!!! Очікую зустрічі з експертами!

Виктория Данилюк
07.05.2020 13:49

Чекаю з нетерпінням!!!

Svitlana Boychuk
07.05.2020 22:01

Це прекрасно, що є фахівці, які небайдужі і готові допомогти колегам у підготовці до роботи у дистанційному форматі! З нетерпінням чекатиму!


Пройдіть авторизацію на сайті

  • 1.9K
    Поділилися

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12452 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

26Серп.(Серп. 26)10:0027(Серп. 27)17:00II освітній онлайн фестиваль «Школа на сцені»!10:00 - 17:00 (27) Організатор: ВГ "Основа"

Хто онлайн

Рисунок профиля (Administrator)
Рисунок профиля (Заречіна Алла Геннадіївна)
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X