• Немає товарів у кошику.

Програма лояльності на порталі "Дистанційної Академії"

Ми вдячні за те, що ви підтримуєте наш проєкт.
Що стільки років довіряєте нам головне – свою освіту та професійний розвиток.
Що допомагаєте нашому проєкту ставати краще та розвиваєте його разом з нами.

Система поінтів:

Це своєрідна винагорода за  участь у житті сайту. Проходьте курси, публікуйте відгуки та отримуйте заохочення на придбання цікавих курсів та матеріалів.

× Можливість сплатити поінтами з’являється після досягнення відповідної кількости поінтів на рахунку.

× Відстежити історію нарахування поінтів можна на цій сторінці (ви маєте бути авторизованими на сайті)

Правила нарахування поінтів:

+ 10

Реєстрація на сайті (одноразово)

+ 5

Завантаження аватару в профіль (одноразово)

+ 1

Авторизація на сайті (один раз на добу)

+ 2

Коментар (має бути змістовним та розгорнутим)

+ 3%

Від вартості придбаних курсів чи вебінарів

+ 5

За вашим посиланням у соц.мережах інший користувач зареєструвався на сайті

Ваше особисте посилання автоматично генерується під час постингу цікавих для вас сторінок у соціальних мережах чи особистих повідомленнях у месенджерах. Працює виключно з кнопками соц. мереж ліворуч сайту!

Отримати додаткові поінти ви можете також під час акційних заходів (умови яких описуються відповідно до заходу), придбання акційних товарів та ін.

Поінти – внутрішня валюта Інтернет-порталу «Дистанційна Академія ВГ “Основа”» у вигляді бонусних балів, які нараховуються Замовнику в якості винагороди за використання та просування  Інтернет-порталу «Дистанційна Академія ВГ “Основа”».

Поінти в загальноприйнятому розумінні не є валютою та не можуть бути використані для здійснення розрахунків поза межами Інтернет-порталу «Дистанційна Академія ВГ “Основа”». Поінти можливо використати лише для оплати вартості послуг на Інтернет-порталі «Дистанційна Академія ВГ “Основа”»

1 «поінт» еквівалентний 1 гривні.

Поінти надаються у електронному вигляді шляхом автоматичного нарахування за здійснення Замовником перелічених на цій сторінці дій.

Поінти неможливо отримати у грошовому еквіваленті, передати будь-яким третім особам, зокрема продати, обміняти тощо. 

Поінти можливо використати починаючи з дня нарахування поінтів.

Загальна кількість поінтів, яку може отримати Замовник, необмежена.

Замовник може використати поінти до моменту розірвання Договору приєднання. Після закінчення вказаного строку поінти зникають з поінтового рахунку Замовника.

Нараховані поінти сумуються з отриманими раніше невикористаними поінтами та відображаються у Профілі користувача у вкладці «Поінти».

Списання поінтів здійснюється після вибору при оформленні Замовлення способу оплати оплата поінтами, проставлення Замовником галочки у полі «Я прочитав (а) і погоджуюсь з умовами Договору приєднання» та натискання на кнопку «Підтвердити замовлення».

Оплата поінтами послуг можлива лише у тому випадку, коли на поінтовому рахунку Замовника кількість поінтів дорівнює повній вартості послуг. Часткова оплата поінтами вартості послуг неможлива.

Після списання необхідної кількості поінтів, у вкладці «Поінти» відображається та кількість поінтів, яка залишилась після списання.

У вкладці «Поінти» відображаються: підстава нарахування та/або списання поінтів, дата нарахування/списання поінтів, кількість нарахованих/списаних поінтів та загальна кількість поінтів, яка доступна Замовнику на даний момент для списання.

 

Правила відрахування поінтів:

- 10

Відвертий спам та реклама у коментарях. Або інформація яка не належить до змісту курсу/вебінара *

У коментарях до статті/вебінару/курсу необхідно друкувати лише Ваше особисте відношення до змісту отриманої інформації. Коментарі не призначені для розв’язання технічних проблем або відповіді на запитання.

У разі виникнення проблем просимо скористатися формою на сторінці “Контакти”  для їх вирішення

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie та згодні з політикою конфіденційності сайту
Погоджуюсь