Вхід

Емоційна стійкість педагога: стан, сутність, поради щодо підвищення

Грудень, 2019

18Груд.16:0017:00Емоційна стійкість педагога: стан, сутність, поради щодо підвищенняКалошин Володимир 16:00 - 17:00 Організатор: Дистанційна Академія

Переглянути повну інформацію

Детальна інформація про подію

Майже половина педагогів має недостатню емоційну стійкість.Негативні емоції переслідують педагога безпреривно, що погіршує його настрій, здоров’я, продуктивність праці. Життя стає нестерпним. А чи можна протидіяти негативним емоціям? Можна!!! Ми можемо з ними боротися і досить успішно! Емоції не є чимось фатальним і їх можна перемогти. Щоб знати «ворога» в обличчя пізнаємо природу виникнення емоцій (образи, провини, страху тощо). Їх виникання пов’язано з нашими думками! А ними можна керувати. Як? В цьому нам допоможе позитивне мислення. Розглянемо його застосування на конкретних прикладах життєдіяльності педагога.

Для підвищення емоційної стійкості кожен педагог може використати практичні поради, сумлінне використання яких дозволить покращити своє життя та життя учнів.

Моя амбітна мета: донести, переконати,Вас, шановні добродії в тому, що Ваша емоційна стійкість залежить від Вас, від Вашої здатності управляти своїми думками. Це складно? Ні! На Заході цьому вчать успішно декілька десятиріч молодших школярів. Ми спроможні змінити ситуацію, якщо кожен з нас візьме відповідальність за свої вчинки, думки, емоції, та навчиться керувати власним біокомп’тером.


Спікер: Калошин Володимир Федорович

Кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, заслужений працівник освіти України, автор 500 наукових праць, методист Навчально-наукового центру ПТО НАПН України.

Час

(середа) 16:00 - 17:00

Місцеположення

Оn-line

Організатор

Дистанційна Академія+38(057) 73-19-634 +38(068) 37-54-634 +38(066) 82-04-065tutor.d.academy@gmail.com, d.academy.osnova@gmail.com м. Харків вул. Плеханівська 66 оф. 11

Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X