• Немає товарів у кошику.

"Фізична культура - дистанційна освіта" Спікер - Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович - вчитель фізичної культури. Поділюся досвідом однієї з Київських шкіл, у створенні онлайн освіти для учнів школи, предмет: фізична культура. Розповім як створювались уроки, якими додатками користуються вчителі, плани й цілі на майбутній рік в цій темі.
"Психологія фізичної культури" Спікер - Марина Мосьпан - спортивний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету фізичного виховання та спорту. Головна мета кожного уроку фізичної культури — це всебічне вдосконалення особистості, формування потреби у фізичній активності та позитивного відношення до фізичної культури та спорту. Як в умовах сьогодення не втрати найважливіші уроки в школі? Чи можна зробити дистанційні уроки фізичної культури цікавими та корисними для дітей? Чому необхідно враховувати вікові та індивідуальні особливості у фізичному вихованні та спорті? Психологія пізнання у фізичному вихованні та спорті. Яким чином активізувати діяльність учнів у процесі фізичного виховання? Воля в процесі занять фізичною культурою та спортом. Як працювати с самооцінкою та мотивацією?
"Фізкультура на "відмінно"! Спікер - Аксьонова Олена - завідувач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; кандидат педагогічних наук; майстер спорту СРСР. Чи можливий урок фізичної культури без вчителя? Як діяти вчителю фізичної культури під час дистанційного навчання? Які складові оцінки з предмета "фізична культура" під час дистанційного навчання? Як організувати дистанційне навчання учнів, щоб кожний з них отримав вищий бал? Запрошую Вас разом розпочати шукати відповіді на ці запитання.
"Як розвивати інтерес дітей до фізичної культури: інтегрований урок, урок як проект" Спікер - Світлана Вишня - Вчителька фізичної культури комунального закладу "Южненська авторська М.П. Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І–ІІІ ступенів Южненської міської ради Одеської області", учитель вищої категорії, вчитель-методист. Розглянемо як сформована інформаційна компетентність на історії буде перенесена на розвиток фізичних якостей та покращення рухової активності.

Матеріали:

Відгуки про курс

5

5
3 ratings
 • 5 зірок3
 • 4 зірок0
 • 3 зірок0
 • 2 зірок0
 • 1 зірок0
 1. Наталья Миронюк24.03.2021 at 19:29

  Я задоволена

  5

  Вдячка за доступну інформацію

 2. olya-homenko0127.10.2020 at 19:33

  Дуже цікаво

  5

  Дуже цікаво.

 3. Сучасний урок фізичної культури

  5

  Дуже цікаво і пізнавально, дякую лекторам

Кількість годин у сертифікаті:

Теги курсу:

Куратор курсу:

marafon.osnova@gmail.com
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie та згодні з політикою конфіденційності сайту
Погоджуюсь