• Немає товарів у кошику.

5

2

    Слухачів:    

26

Куратор курсу:    

“Фізична культура – дистанційна освіта” Спікер – Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович – вчитель фізичної культури. Поділюся досвідом однієї з Київських шкіл, …

276.00  200.00 
"Фізична культура - дистанційна освіта" Спікер - Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович - вчитель фізичної культури. Поділюся досвідом однієї з Київських шкіл, у створенні онлайн освіти для учнів школи, предмет: фізична культура. Розповім як створювались уроки, якими додатками користуються вчителі, плани й цілі на майбутній рік в цій темі.
"Психологія фізичної культури" Спікер - Марина Мосьпан - спортивний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету фізичного виховання та спорту. Головна мета кожного уроку фізичної культури — це всебічне вдосконалення особистості, формування потреби у фізичній активності та позитивного відношення до фізичної культури та спорту. Як в умовах сьогодення не втрати найважливіші уроки в школі? Чи можна зробити дистанційні уроки фізичної культури цікавими та корисними для дітей? Чому необхідно враховувати вікові та індивідуальні особливості у фізичному вихованні та спорті? Психологія пізнання у фізичному вихованні та спорті. Яким чином активізувати діяльність учнів у процесі фізичного виховання? Воля в процесі занять фізичною культурою та спортом. Як працювати с самооцінкою та мотивацією?
"Фізкультура на "відмінно"! Спікер - Аксьонова Олена - завідувач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; кандидат педагогічних наук; майстер спорту СРСР. Чи можливий урок фізичної культури без вчителя? Як діяти вчителю фізичної культури під час дистанційного навчання? Які складові оцінки з предмета "фізична культура" під час дистанційного навчання? Як організувати дистанційне навчання учнів, щоб кожний з них отримав вищий бал? Запрошую Вас разом розпочати шукати відповіді на ці запитання.
"Як розвивати інтерес дітей до фізичної культури: інтегрований урок, урок як проект" Спікер - Світлана Вишня - Вчителька фізичної культури комунального закладу "Южненська авторська М.П. Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І–ІІІ ступенів Южненської міської ради Одеської області", учитель вищої категорії, вчитель-методист. Розглянемо як сформована інформаційна компетентність на історії буде перенесена на розвиток фізичних якостей та покращення рухової активності.

Матеріали

Course Reviews

5

5
2 ratings
 • 5 stars2
 • 4 stars0
 • 3 stars0
 • 2 stars0
 • 1 stars0
 1. olya-homenko0127.10.2020 at 19:33

  Дуже цікаво

  5

  Дуже цікаво.

 2. Сучасний урок фізичної культури

  5

  Дуже цікаво і пізнавально, дякую лекторам

Теги курсу

Кількість годин у сертифікаті

Дистанційні курси

Результат наших курсів – це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 – Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66
офіс 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Profile picture of Костецька Юлiя Володимирiвна
Profile picture of Галина Выприцкая
Profile picture of Дистанційна Академія
Profile picture of ирина никишенко
Дистанційна Академія©
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!