• Немає товарів у кошику.

    Слухачів:    

4

Куратор курсу:    

Головна мета кожного уроку фізичної культури — це всебічне вдосконалення  особистості, формування потреби у фізичній активності та позитивного  відношення до …

69.00 

Головна мета кожного уроку фізичної культури — це всебічне вдосконалення  особистості, формування потреби у фізичній активності та позитивного  відношення до фізичної культури та спорту. Як в умовах сьогодення не втрати найважливіші уроки в школі? Чи можна зробити дистанційні уроки фізичної культури цікавими та  корисними для дітей? Чому необхідно враховувати вікові та індивідуальні особливості у  фізичному вихованні та спорті? Психологія пізнання у фізичному вихованні та спорті. Яким чином активізувати діяльність учнів у процесі фізичного виховання? Воля в процесі занять фізичною культурою та спортом. Як працювати с самооцінкою та мотивацією?

Спікер - Марина Мосьпан - спортивний психолог, кандидат психологічних  наук, доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету  фізичного виховання та спорту.

Матеріали

Теги курсу

Кількість годин у сертифікаті

Дистанційні курси

Результат наших курсів – це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 – Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66
офіс 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Profile picture of Administrator Порталу DA
Profile picture of Дистанційна Академія
Profile picture of Хихля Валентина Сергіївна
Profile picture of Инна Савчукова
Дистанційна Академія©
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!