• Немає товарів у кошику.

    Слухачів:    

Куратор курсу:    

Спікер: Володимир   Гречка Переможець   конкурсу «Найкращі вчителі Приазов’я-2019», учитель історії КЗ “Гімназія   зі структурним підрозділом прочаткової школи № 17 Маріупольської …

62.00 

Спікер:

Володимир   Гречка

Переможець   конкурсу «Найкращі вчителі Приазов’я-2019», учитель історії КЗ "Гімназія   зі структурним підрозділом прочаткової школи № 17 Маріупольської міської ради   Донецької області"

Анотація:

Під час вебінару учасники дізнаються про особливості застосування вебквест- технології в освітньому процесі. Запропоновано найбільш оптимальну структуру вебквесту, зазначені дієві онлайн-сервіси, аргументовані тези "за" і "проти" використання цієї освітньої технології.

Поширення та удосконалення сервісів мережі Інтернет дозволяє розширити межі спілкування, а також надає широкі можливості для створення нових освітніх контентів. Революція в інформаційному просторі ставить нові завдання перед сучасними педагогами: сучасний вчитель повинен не лише знати свій навчальний предмет та методику його викладання. А й орієнтуватися в інформаційному середовищі. Ефективне використання досягнень науково-технічного прогресу піднімає процес навчання на якісно новий рівень.

Матеріали

Теги курсу

Кількість годин у сертифікаті

Дистанційні курси

Результат наших курсів – це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 – Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66
офіс 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Зараз на сайті немає користувачів :(
Дистанційна Академія©
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!