• Немає товарів у кошику.

Спікер:

Володимир   Гречка

Переможець   конкурсу «Найкращі вчителі Приазов’я-2019», учитель історії КЗ "Гімназія   зі структурним підрозділом прочаткової школи № 17 Маріупольської міської ради   Донецької області"

Анотація:

Під час вебінару учасники дізнаються про особливості застосування вебквест- технології в освітньому процесі. Запропоновано найбільш оптимальну структуру вебквесту, зазначені дієві онлайн-сервіси, аргументовані тези "за" і "проти" використання цієї освітньої технології.

Поширення та удосконалення сервісів мережі Інтернет дозволяє розширити межі спілкування, а також надає широкі можливості для створення нових освітніх контентів. Революція в інформаційному просторі ставить нові завдання перед сучасними педагогами: сучасний вчитель повинен не лише знати свій навчальний предмет та методику його викладання. А й орієнтуватися в інформаційному середовищі. Ефективне використання досягнень науково-технічного прогресу піднімає процес навчання на якісно новий рівень.

Матеріали:

Кількість годин у сертифікаті:

Теги курсу:

Куратор курсу:

tutor.d.academy@gmail.com
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie та згодні з політикою конфіденційності сайту
Погоджуюсь