• Немає товарів у кошику.

    Слухачів:    

14

Куратор курсу:    

Як зробити так, щоб учні не втратили зацікавленості у вивченні предмета? Грайтеся з ними. Навіть якщо вони старшокласники! Для навчання …

62.00 
Як зробити так, щоб учні не втратили зацікавленості у вивченні предмета? Грайтеся з ними. Навіть якщо вони старшокласники! Для навчання через гру існує безліч онлайн-ресурсів. Їх особливість у тому, що діти граються, не підозрюючи, що засвоюють знання та формують навички. Й учневі цікаво пройти рівні, а для цього потрібно добре знати матеріал і це їх мотивує у навчанні. Зацікавились? Тоді до зустрічі! Спікер: Кодола Валентина Іванівна Викладач історії, старший вчитель, вчитель вищої категорії Шендерівського НВК Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області Член ГО Wikimedia UA, тренер із редагування Вікіпедії та використання її в освітньому процесі Топ-50 Global Teacher Prize Ukraine -2019 Сертифікований вчитель - інноватор та адміністратор Microsoft Тьютор проєкту «Школа ІКТ»

Матеріали

Теги курсу

Кількість годин у сертифікаті

Дистанційні курси

Результат наших курсів – це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 – Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66
офіс 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Profile picture of Кучер Ганна Вікторівна
Profile picture of Зоя Долгова
Profile picture of Кабишова Наталія Олександрівна
Profile picture of Костецька Юлiя Володимирiвна
Дистанційна Академія©
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!