previous arrow
next arrow
Slider

Майже половина педагогів має недостатню емоційну стійкість.Негативні емоції переслідують педагога безпреривно, що погіршує його настрій, здоров’я, продуктивність праці. Життя стає нестерпним. А чи можна протидіяти негативним емоціям? Можна!!! Ми можемо з ними боротися і досить успішно! Емоції не є чимось фатальним і їх можна перемогти. Щоб знати «ворога» в обличчя пізнаємо природу виникнення емоцій (образи, провини, страху тощо). Їх виникання пов’язано з нашими думками! А ними можна керувати. Як? В цьому нам допоможе позитивне мислення. Розглянемо його застосування на конкретних прикладах життєдіяльності педагога.

Для підвищення емоційної стійкості кожен педагог може використати практичні поради, сумлінне використання яких дозволить покращити своє життя та життя учнів.

Моя амбітна мета: донести, переконати,Вас, шановні добродії в тому, що Ваша емоційна стійкість залежить від Вас, від Вашої здатності управляти своїми думками. Це складно? Ні! На Заході цьому вчать успішно декілька десятиріч молодших школярів. Ми спроможні змінити ситуацію, якщо кожен з нас візьме відповідальність за свої вчинки, думки, емоції, та навчиться керувати власним біокомп’тером.

 

Емоційна стійкість педагога: стан, сутність, поради щодо підвищення

Калошин Володимир Федорович

Кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, заслужений працівник освіти України, автор 500 наукових праць, методист Навчально-наукового центру ПТО НАПН України.

Навчальний план курсу (Програма)

Емоційна стійкість педагога: стан, сутність, поради щодо підвищення
Відео: Емоційна стійкість педагога: стан, сутність, поради щодо підвищення ВІДКРИТО 00:00:00
Презентація: Емоційна стійкість педагога: стан, сутність, поради щодо підвищення 00:00:00

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 8632 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Administrator порталу d-academy)
|
"Дистанційна Академія"© КВЕД - 85.59
0
X