• Немає товарів у кошику.

Пройшовши курс ви:

 • отримаєте базу теоретичних знань з питань  методологічних і психолого-педагогічних основ організації освітнього процесу щодо здійснення педагогічної діяльності в умовах упровадження Нового Державного стандарту загальної середньої освіти (5-9 класи);
 • придбаєте вміння використовувати сучасні педагогічні інновації та інструменти при викладанні предметів оізних галузей у закладах загальної середньої освіти;
 • удосконалите свої знання щодо розв’язання нових завдань реформування освіти;
 • навчитеся практично реалізовувати компетентнісний підхід засобами сучасних інноваційних форм навчання. 

Авторки курсу:

Семиволос Олена Павлівна, директор комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 74 Харківської міської ради Харківської області», авторка навчально-методичних посібників  та статей у журналі «Біологія в школі» ВГ «Основа», учитель біології вищої категорії, методистка.

Коновалова Марина Валентинівна, головний редактор журналу «Зарубіжна література в школі» ВГ «Основа», спікерка Всеукраїнських вебінарів, авторка серії навчально-методичних посібників ВГ «Основа», видавництва «Ранок» (м. Харків), вчителька зарубіжної літератури вищої категорії, методистка.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Актуальність. Важливою умовою особистісного й професійного зростання сучасного вчителя, його творчого потенціалу є уміння навчатися впродовж життя, самоосвіта, розвиток професійної компетентності щодо упровадження оновленого змісту та нових навчальних програм відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. У зв’язку з появою нових нормативних документів та врахуванням нових вимог до змісту освіти, зокрема орієнтацію навчально-виховного процесу на формування у школярів компетентностей, необхідних для успішної самореалізації, орієнтування вчителів на освітні потреби учня в освітньому процесі, модернізацією післядипломної педагогічної освіти, що характеризується пошуком нового змісту, спрямованістю на становлення національної системи освіти і розвиток професійної компетентності педагогів на рівні вимог сьогодення, виникла потреба в суттєвому оновленні змісту вищезазначеної програми.

Комплексна програма складена на основі розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року» від 14.12.2016 № 988-р, положень Законів України «Про освіту» (2017) (зі змінами), «Про загальну середню освіту», «Про забезпечення функціонування української мови як державної»  № 5670-ІІІ від 25.04.2019 року; Указу Президента України № 156/2018 від 31.05.2018 «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України», Державного стандарту базової і повної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1392 від 23 листопада 2011 р., Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання, Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21 серпня 2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (зі змінами), Дорожньої карти освітніх реформ (2015—2025), та з урахуванням кваліфікаційної характеристики підвищення кваліфікації вчителя зарубіжної літератури згідно з Національною рамкою кваліфікацій (2011).

Програма курсу дистанційного  навчання «Новий Державний стандарт базової середньої освіти (5—9) класи: вимоги, компетентності, практичні поради» призначена для вчителів-предметників середньої та старшої школи, які бажають підвищити свою кваліфікацію,  майстерність вчителя, реалізують освітні програми основної та середньої загальної освіти на підставі Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, з урахуванням нових Програм та відповідно до Концепції Нової української школи (2016).

Матеріали:

 • Проходження курсу FREE без обмежень за часом
  • Модуль 1. Новий державний стандарт базової середньої освіти 5-9 класи 03:00:00
  • ТЕСТ (Модуль-1, Держстандарт) 01:00:00
  • Література (Мод.1, Держ) 03:00:00
  • Модуль 2. Освітні галузі відповідно до Нового Державного стандарту 03:00:00
  • Практична робота (Модуль 2 / Держ) 24 hours
  • Література (Мод.2, Держ) 03:00:00
  • Модуль 3. Візуальні засоби навчання як засіб формування й розвитку ключових компетентностей учнів 03:00:00
  • Література (Мод.3, Держ) 00:00:00
  • ТЕСТ (Модуль-3, Держстандарт) 01:00:00
  • ПІДСУМКОВИЙ ТЕСТ (Держстандарт) 01:00:00

Кількість годин у сертифікаті:

Теги курсу:

Куратор курсу:

marinjchkakonovalova@gmail.com
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie та згодні з політикою конфіденційності сайту
Погоджуюсь