(057) 73-19-634 // +38(068) 37-54-634 // +38(066) 82-04-065

Сайт працює у тестовому режимі! Про будь які помилки у роботі на сайті повідомляйте у формі

Як зацікавити учнів працювати у зошиті? Інтерактивні вправи з використанням Інтернету і без нього

Пані Яворська володіє справжньою магією. У неї на уроках учні за допомогою чарівного зошита перетворюються на журналістів, науковців і навіть на спецагентів. Не оминули увагою і новітні технології — ХХІ століття на дворі— гаджети і додатки WEB 2.0 теж стали у пригоді.

2 СЛУХАЧ/ІВ У СПИСКУ

Яворська Катерина Анатоліївна

Потрапивши до 5 класу Інтелект України (історія вивчається за звичайною програмою) з новою програмою я відчула себе кріпаком, якого звільнили від кріпацтва але забули пояснити, що ж з цим робити. Я була чомусь впевнена, що діти привчені до певної системи роботи точно будуть сумувати на уроках за звичайною програмою. Аж раптом до мене завітала Кліо, муза історії, і надихнула на створення зошита, який би зацікавив учнів, але і дозволив би мені реалізувати себе як творчого вчителя. Хочу поділитися своїми ідеями: як використати на у році і в д.з. сторіночки «Антистрес», які так обожнюють наші діти; хмарні сервіси, технології Web.2.0; вправи LearningApps; ребуси, «аварійні капсули» і машину часу. За допомогою завдань у зошиті учні перетворюються на дослідників, науковців, митців, філателістів, журналістів і таємних агентів.

Навчальний план курсу (Програма)

Як зацікавити учнів працювати у зошиті? Інтерактивні вправи з використанням Інтернету і без нього
Відео: Як зацікавити учнів працювати у зошиті? Інтерактивні вправи з використанням Інтернету і без нього ВІДКРИТО 00:00:00
Презентація: Як зацікавити учнів працювати у зошиті? Інтерактивні вправи з використанням Інтернету і без нього 00:00:00

Відгуки

Н.Д.

рейтинг
  • 5 звезды 0
  • 4 звезды 0
  • 3 звезды 0
  • 2 звезды 0
  • 1 звезды 0

Відгуки поки ніхто не залишив

ПРОЙТИ КУРС
ТА ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ
d-academy© ВГ"Основа"©
0
X