Максим Краснер
Учитель, кримінолог, історик, 14 років займається неформальною і шкільною освітою. Працює в старшій школі вчителем суспільствознавства й історії; заступник директора по педагогічної роботи. Керує проектом щодо поліпшення якості викладання в школі.

Як ви готуєтеся до уроку?
Чи необхідно використовувати комп’ютери, екрани, проектори, презентації та інтернет під час уроку? Чи потрібно шукати і пробувати різну методику? Як зробити урок цікавим для учнів? Як змусити їх працювати на уроці і вдома? Які навички потрібно розвивати учням в 21 столітті? Ці та багато інших питань спантеличують вчителів працюючих з учнями якs виросли в світі технологій. Як же готуватися до уроків? На лекції «Як проводити урок для сучасної молоді?» Я поділюся з вами своїм досвідом роботи та у вас буде можливість задати питання пов’язані з вашою роботою в школі.

Навчальний план курсу (Програма)

Як проводити урок для сучасної молоді?
Відео: Як проводити урок для сучасної молоді? ВІДКРИТО 00:00:00
Презентація: Як проводити урок для сучасної молоді? 00:00:00

Відгуки

5

5
2 рейтинг
 • 5 зірок 2
 • 4 зірок 0
 • 3 зірок 0
 • 2 зірок 0
 • 1 зірок 0
 1. Цікаво, як навчають в Ізраїлі!?

  5

  Дякую дистанційній академії та Максиму Краснеру за курс “Як проводити урок для сучасної молоді”. Особливо цікавими в курсі мені здалися ідея створення освітнього блоку, методики роботи на уроках та підхід до оцінювання учнів (Що? Як? Ким? оцінюється).

 2. Дуже дякую за змістовний цікавиц пізнавально - творчий вебінар Максима Краснера " Як проводити урок для сучасної молоді"!

  5

  Особисто мені сподобалося все від структуризації освітнього блоку, цінностей, методологій, використання інтернет – ресурсів до особистісної проблематики оцінювання учнів!

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 4090 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Денисенко Наталія Валентинівна)

Перевірка сертифікату

Для перевірки лише електронних сертифікатів, згенерованих платформою.


Паперові /з мокрою печаткою за участь в онлайн заходах до системи не заносяться.


|
ВГ "Основа"© / "Дистанційна Академія" ©
0
X