(057) 73-19-634 // +38(068) 37-54-634 // +38(066) 82-04-065

Сайт працює у тестовому режимі! Про будь які помилки у роботі на сайті повідомляйте у формі

 • Слушатель закончил модуль 1 день, 17 часов назад

  Слушатель Грибко Тетяна Вікторівна закончил модуль Відео: Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі. курса Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Студент начал курсРеалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі. 1 день, 17 часов назад

  Student Грибко Тетяна Вікторівна started the course Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Слушатель получил сертификат курса 1 неделя, 1 день назад

  Student Бережко Марія Володимирівна got a certificate in the course Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Слушатель получил знак отличия на этом курсе 1 неделя, 1 день назад

  Студента Бережко Марія Володимирівна отримав нагороду у курсі Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Instructor evaluated Course for student 1 неделя, 1 день назад

  Student Бережко Марія Володимирівна got 100/100 in course Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Студент отправил курс 1 неделя, 1 день назад

  Слушатель Бережко Марія Володимирівна закончил и отправил курс Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Слушатель закончил модуль 1 неделя, 1 день назад

  Слушатель Бережко Марія Володимирівна закончил модуль Презентація: Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі. курса Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Слушатель закончил модуль 1 неделя, 1 день назад

  Слушатель Бережко Марія Володимирівна закончил модуль Відео: Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі. курса Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Студент начал курсРеалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі. 1 неделя, 1 день назад

  Student Бережко Марія Володимирівна started the course Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Слушатель получил сертификат курса 2 недели, 6 дней назад

  Student Потапчук Юлія Олегівна got a certificate in the course Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

 • Загрузить ещё
ПРОЙТИ КУРС
d-academy© ВГ"Основа"©
0
X