Спікер Вікторія В`юнник, керівник тренінгового центру Супер сад; вихователь-методист Новопечерської школи

Що таке НУШ і як до нього готуватися? Традиції чи сучасність? Чим відрізняється підготовка до школи з урахуванням нових стандартів у освіті? На що звернути увагу? Які інструменти продовжувати використовувати, а яких вже позбутися?

Навчальний план курсу (Програма)

Підготовка до школи у стилі НУШ
Відео: Підготовка до школи у стилі НУШ ВІДКРИТО 00:00:00
Презентація: Підготовка до школи у стилі НУШ 00:00:00

Відгуки

5

5
5 рейтинг
 • 5 зірок 5
 • 4 зірок 0
 • 3 зірок 0
 • 2 зірок 0
 • 1 зірок 0
 1. 5

  Дуже гарний та корисний вебінар.

 2. 5

  Цікавий курс. Використаю його в роботі з педагогами. Я відкрила для себе нові форми інтерактивного навчання діток. Мені сподобалися такі форми навчання, як Діаграма Вена, Т- схема.Цікава ідея сторі кубик перенести на камінці. Сподобався впевнений виклад спікера Вікторії Вюнник

 3. 5

  Курс сподобався. Добре продумано виклад теми. Гарна презентація. З Вашого дозволу використаю її у роботі з педагогами свого дошкільного заклалу. Сподобалася спікер Вікторія Вюнник, яка чітко і впевнено виклала тему.

 4. 5

  Дякую велике Вам, пані Вікторія за завжди цікаві та корисні семінари, вебінари, практикуми! З особливим задоволенням прослухала курс, отримала тільки позитивні емоції та натхнення, буду втілювати ідеї в роботу зі своїми дітками!

 5. 5

  Дякую! Чудовий курс, доступно і змістовно. Мені, як вихователю старшої групи, дало змогу проаналізувати свою діяльність.

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 4090 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Зараз онлайн

Никого нет on-line

Перевірка сертифікату

Для перевірки лише електронних сертифікатів, згенерованих платформою.


Паперові /з мокрою печаткою за участь в онлайн заходах до системи не заносяться.


|
ВГ "Основа"© / "Дистанційна Академія" ©
0
X