Бейт-Мідраш Метод Технології спільного навчання на підставі повільного читання текстів. Бейт-мідраш – це традиційний педагогічний метод, який використовується в єврейській освіті вже багато сотень років. Суть його полягає в спільному читанні і тлумаченні текстів, постановці запитань, обговоренні, створенні коментарів і, в підсумку, часто – творчих результатів. У сучасному Ізраїлі бейт-мідраш реалізується в різних формах, в освітніх проектах для дітей і дорослих, світських і релігійних. А вплив, вже наданий їм і його відлунням і варіаціями на формування мислення “старт-ап нації” складно переоцінити. Ми поговоримо про ключові моменти цього методу і про те, з чого можна почати, якщо вам цікаво спробувати застосувати бейт-мідраш метод у своїй роботі. Дамо ключові посилання і інформацію, якою можливо буде скористатися в роботі.

Спікер Михайло Богомольний педагог і архітектор; автор, розробник і натхненник інтердисциплінарних проектів. Живе в Ізраїлі, спеціалізується на проектуванні освітніх просторів, вивченні, розвитку і формуванні моделі “Learning Society”. Засновник Центру Освіти, Мистецтва і Ідентичності Milhauz, автор освітніх програм в області урбаністики, соціального підприємництва і педагогіки творчості.

Навчальний план курсу (Програма)

Бейт Мідраш - технології спільного навчання на підставі текстів
Відео: Бейт Мідраш – технології спільного навчання на підставі текстів ВІДКРИТО 00:00:00
Доп. матеріали: Бейт Мідраш – технології спільного навчання на підставі текстів 00:00:00
Освіта в Ізраїлі 00:00:00

Відгуки

Н.Д.

рейтинг
  • 5 зірок 0
  • 4 зірок 0
  • 3 зірок 0
  • 2 зірок 0
  • 1 зірок 0

Відгуки поки ніхто не залишив

ПРОЙТИ КУРС
ТА ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ
12 СЛУХАЧ/ІВ У СПИСКУ

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 3379 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Бездєнєжних Марина Ігорівна)
Рисунок профиля (Пробігайло Альона Андріївна)
Рисунок профиля (Кучугура Світлана Дмитрівна)

Перевірка сертифікату

Для перевірки лише електронних сертифікатів, згенерованих платформою.


Паперові /з мокрою печаткою за участь в онлайн заходах до системи не заносяться.


|
0
X