Чи потрібен учителю свій сайт або блог?

Це питання цікавить багатьох учителів. Дехто вважає це просто зайвим «вишукуванням», але все ж у сучасному інформаційному суспільстві такі речі, як сайт або блог,украй необхідні. Розберемо це питання трохи детальніше.

На щастя, в Інтернеті існує безліч різних порталів, де можна вести блог. Але сайт — це цілковито інше. Це місце, де ви у зручній і вільній формі можете поділитися не тільки методичними напрацюваннями, але й думками, радостями, знахідками. Тим, що для вас важливо.

Справжній учитель завжди прагне стати позитивним прикладом для своїх учнів, тож власний сайт буде йому в цьому незамінним помічником. Існує декілька причин, чому сайт необхідний.

У першу чергу, сайт може допомогти створити електронну енциклопедію зі свого предмета з методичних матеріалів у зручному для вас форматі. Це означає, що ви можете створити особисту вузькопрофільну вікіпедію.

Сайт дозволяє показати приклади індивідуального підходу до учнів у ході освітнього процесу, власні педагогічні знахідки та відкриття, порушувати різноманітні питання і в міру своїх можливостей відповідати на деякі з них.

Через сайт можна консультуватися та давати поради батькам з питань освіти, висловити думку про творчі та навчальні успіхи учнів, запропонувати свій погляд на дисципліну, ввічливість, повагу батьків та старших, давати інші корисні поради і рекомендації з безпеки дітей та покращення якості освіти.

Ну, і, звісно, один із найважливіших аспектів: за допомогою сайта можна заслужити вищу вчительську категорію. Стає очевидним, що кожна людина хоче підніматися кар’єрними сходами. Як раз той випадок, коли створення сайту буде лише незначною перепоною на дорозі вашого особистого розвитку і статусу. Хоча створення сайта потребує деяких умінь і можуть виникнути труднощі з його освоєнням, але це не має стати перепоною для сучасного вчителя, котрий має амбіції та не перестає прагнути розвитку.

Є велика кількість ресурсів і площадок для створення особистих сайтів. Також важливо пам’ятати, що за необхідності можна переглядати різні вебінари, котрі, без сумніву, допоможуть у нелегкій справі самостійного створення сайта.


Алек Подольский

10.06.2018

Залишити коментар

Будь ласка, Увійти, щоб коментувати
  Підписатися  
Сповістити про

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 4327 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Собецька Олеся Едуардівна)
Рисунок профиля (Михайлова Євгенія Альбертівна)
Рисунок профиля (Янчук Олена Іллівна)

Перевірка сертифікату

Для перевірки лише електронних сертифікатів, згенерованих платформою.


Паперові /з мокрою печаткою за участь в онлайн заходах до системи не заносяться.


|
ВГ "Основа"© / "Дистанційна Академія" ©
0
X