Березневі марафони від ВГ «Основа» – навчайтеся з найкращими

Навіщо витрачати безліч часу та зусиль для пошуку необхідних матеріалів серед мільярдів гігабайтів даних у світовій мережі? Тим паче, що їх якість та практична вартість зазвичай залишає бажати кращого.

Ми ж пропонуємо вам лише добірний контент, найактуальнішу інформацію та експертну думку найкращих спікерів.

У цьому контексті березневий марафон став унікальною подією, адже поєднав у собі цілі три дні напруженої роботи за різними векторами педагогічної діяльності: V Міжнародного Інтернет-марафону «Освітні практики. Досвід Ізраїлю» запам’ятався інноваційними ідеями у сфері освіти та нестандартними підходами до процесу комунікації із молоддю; під час марафону «Навчання у сучасній українській школі» підіймалося багато питань щодо напрямку, в якому слід крокувати сучасним українським освітянам, ділилися досвідом, давали практичні поради; перший марафон для педагогів дошкільної освіти «Підготовка до НУШ» став платформою для активістів та реформаторів у сфері ЗДО, яких не аби як турбує питання підготовки дітей до нових шкільних реалій.

Як це було?

  • 3 дні активних вебінарів та відкритого спілкування;
  • 24 провідних спікерів;
  • понад 6000 учасників;
  • безліч практичних порад, потужна мотивація та відповіді на мільйони питань.

Сучасна освіта в Ізраїлі – це класичне навчання, яке тісно пов’язане з новими освітніми тенденціями. Нібито звичні для наших освітян методи та підходи розкриваються з незвичних, навіть нетипових сторін. Ізраїльські колеги розповіли: які навички, на їх думку, потрібно розвивати учням у 21 столітті? Як зробити урок цікавим? Як мотивувати учнів працювати не тільки на уроці й вдома? Для тих, кого цікавить проектний метод у навчанні, ми акцентували увагу на Project Based Learning (PBL) – педагогічному підході, який заснований на самостійному, колаборативному і поетапному вирішенні поставлених завдань учнями. Він застосовується в найрізноманітніших сферах і дисциплінах, від STEM education до ART education.

Спілкування на Всеукраїнських Інтернет-марафонах «Навчання у сучасній українській школі» та «Підготовка до НУШ» акцентувалося, здебільшого, на питанні: «які ж методи навчання готують успішних людей, здатних конкурувати в суспільстві найближчого десятиліття?».

Досвідченні педагоги та психологи висловили свою експертну думку щодо впливу мистецтва на психіку та розвиток дитини; розповіли які методи навчання готують успішних людей, здатних конкурувати в суспільстві найближчого десятиліття; надали практичні поради щодо створення власного навчального курсу для дітей, що навчаються за моделлю «Перевернутий клас» та як розвивати критичне мислення у дітей дошкільного віку; з’ясували, чим відрізняється підготовка до школи з урахуванням нових стандартів у освіті? На що звернути увагу? Які інструменти продовжувати використовувати, а яких вже позбутися та багато іншого.

Цікаво? Тоді запрошуємо усіх охочих переглянути записи вебінарів березневого інтернет-марафону на нашому каналі Youtube. Знайти їх можна за посиланням  https://www.youtube.com/c/MARAFONOSNOVA.

Будьте разом із нами на вістрі педагогічних новин – стежте за новинами на сайті http://osnova.d-academy.com.ua/ та у Facebook https://www.facebook.com/d.academy.ua/

Навчайтеся з ВГ «Основа» та «Дистанційною Академією» – будьте справжнім лідером та професіоналом.10.04.2019

Залишити коментар

Будь ласка, Увійти, щоб коментувати
  Підписатися  
Сповістити про

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 4324 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Польщикова Тетяна Миколаївна)
Рисунок профиля (Соляник Яна Владиславівна)

Перевірка сертифікату

Для перевірки лише електронних сертифікатів, згенерованих платформою.


Паперові /з мокрою печаткою за участь в онлайн заходах до системи не заносяться.


|
ВГ "Основа"© / "Дистанційна Академія" ©
0
X