Slider

Березневі марафони від ВГ «Основа» – навчайтеся з найкращими

Навіщо витрачати безліч часу та зусиль для пошуку необхідних матеріалів серед мільярдів гігабайтів даних у світовій мережі? Тим паче, що їх якість та практична вартість зазвичай залишає бажати кращого.

Ми ж пропонуємо вам лише добірний контент, найактуальнішу інформацію та експертну думку найкращих спікерів.

У цьому контексті березневий марафон став унікальною подією, адже поєднав у собі цілі три дні напруженої роботи за різними векторами педагогічної діяльності: V Міжнародного Інтернет-марафону «Освітні практики. Досвід Ізраїлю» запам’ятався інноваційними ідеями у сфері освіти та нестандартними підходами до процесу комунікації із молоддю; під час марафону «Навчання у сучасній українській школі» підіймалося багато питань щодо напрямку, в якому слід крокувати сучасним українським освітянам, ділилися досвідом, давали практичні поради; перший марафон для педагогів дошкільної освіти «Підготовка до НУШ» став платформою для активістів та реформаторів у сфері ЗДО, яких не аби як турбує питання підготовки дітей до нових шкільних реалій.

Як це було?

  • 3 дні активних вебінарів та відкритого спілкування;
  • 24 провідних спікерів;
  • понад 6000 учасників;
  • безліч практичних порад, потужна мотивація та відповіді на мільйони питань.

Сучасна освіта в Ізраїлі – це класичне навчання, яке тісно пов’язане з новими освітніми тенденціями. Нібито звичні для наших освітян методи та підходи розкриваються з незвичних, навіть нетипових сторін. Ізраїльські колеги розповіли: які навички, на їх думку, потрібно розвивати учням у 21 столітті? Як зробити урок цікавим? Як мотивувати учнів працювати не тільки на уроці й вдома? Для тих, кого цікавить проектний метод у навчанні, ми акцентували увагу на Project Based Learning (PBL) – педагогічному підході, який заснований на самостійному, колаборативному і поетапному вирішенні поставлених завдань учнями. Він застосовується в найрізноманітніших сферах і дисциплінах, від STEM education до ART education.

Спілкування на Всеукраїнських Інтернет-марафонах «Навчання у сучасній українській школі» та «Підготовка до НУШ» акцентувалося, здебільшого, на питанні: «які ж методи навчання готують успішних людей, здатних конкурувати в суспільстві найближчого десятиліття?».

Досвідченні педагоги та психологи висловили свою експертну думку щодо впливу мистецтва на психіку та розвиток дитини; розповіли які методи навчання готують успішних людей, здатних конкурувати в суспільстві найближчого десятиліття; надали практичні поради щодо створення власного навчального курсу для дітей, що навчаються за моделлю «Перевернутий клас» та як розвивати критичне мислення у дітей дошкільного віку; з’ясували, чим відрізняється підготовка до школи з урахуванням нових стандартів у освіті? На що звернути увагу? Які інструменти продовжувати використовувати, а яких вже позбутися та багато іншого.

Цікаво? Тоді запрошуємо усіх охочих переглянути записи вебінарів березневого інтернет-марафону на нашому каналі Youtube. Знайти їх можна за посиланням  https://www.youtube.com/c/MARAFONOSNOVA.

Будьте разом із нами на вістрі педагогічних новин – стежте за новинами на сайті https://osnova.d-academy.com.ua/ та у Facebook https://www.facebook.com/d.academy.ua/

Навчайтеся з ВГ «Основа» та «Дистанційною Академією» – будьте справжнім лідером та професіоналом.10.04.2019

Залишити коментар

Будь ласка, Увійти, щоб коментувати
  Підписатися  
Сповістити про

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 5913 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

Зараз онлайн

Рисунок профиля (Вікторія Геннадіївна Сердюк)

Перевірка серії сертифікату

  • Серія сертифікату складається с трьох числових блоків формату ####-####-####, кількість цифр варітивна та є унікальною
  • Пошук використовується лише для перевірки вже існуючих електронних сертифікатів, згенерованих платформою.
  • Пошук здійснюється лише за номером електронного сертифікату, паперові сертифікати не заносяться до системи
|
ВГ "Основа"© / "Дистанційна Академія" ©
0
X